Vaculka Vladislav (Jarošov 1914 - 1977 Uherské Hradiště)
Zátiší se džbánkem, signováno a datováno vlevo dole Vaculka 43, olej/překližka, 32,5 x 51 cm, poškozený rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |